Osudová láska v pasti reality

Lásku si každý z nás představuje jinak. Ani na minutu nepochybujeme o tom, že tu pravou lásku chceme zažít. Je plná emocí, oddanosti, pocitů, které jsou často nepopsatelné. Je to stav, kdy bez toho druhého nedokážete žít. Neustále na něj myslíte. Čas, který nejste spolu, je jako věčnost. Společné chvíle, kterých se nedokážete vzdát. Přitažlivost, které nelze odolat. Myšlenky směřující pouze na něj. City k dané osobě, která je pro Vás tak důležitá, že za ni dokážete dýchat. Bez zaváhání víte, že k sobě patříte.

I když je láska krásná, je i plná překážek. Zda dokážete překonat nástrahy, záleží na tom, jak je Vaše láska silná. Pokud protějšek milujete nadevše, zvládnete překonat i ty nejtěžší momenty Vašeho vztahu. Ale musíme si uvědomit, že neexistuje jen ta hezká stránka. K lásce se váže bolest, trápení, slzy, nelehké situace, zoufalství, zklamání. Momenty, které chcete vymazat z Vaší paměti. Pociťujete úzkost, která nelze vytěsnit. Vaše srdce je na kusy a vy nevíte, zda se ještě někdy spojí. I tohle můžete zažít.

Muž dává polibek ženě na čelo

PROPAST REALITY, KTERÁ ZAKAZUJE OSUDOVOU LÁSKU

Potkat člověka, který je Vaši osudovou láskou je možné, ale realita Vám neumožňuje být spolu. Nepopsatelná zamilovanost, která je spojená s přitažlivostí, co nelze ovládnou. Tak silná láska, kterou nejde zlomit nikým, ani ničím. Člověka, kterého natolik milujete, že se ho nedokážete vzdát, i když patří někomu jinému.

Láska s velkým L, od počátku, která nikdy neskončí. Překážky, které přetrvávají, ale nezlomí Váši lásku. Společné chvíle, které jsou nejšťastnějšími okamžiky ve Vašem životě. Zážitky plné radosti a smíchu. Vzpomínky, které jsou uloženy v hlavě a hluboce v srdci. Pár, který k sobě patří a jsou si souzeni. Mnoho slz, které nelze zastavit. Bolest, která Vás doprovází už několik let. Nekončící boj, kdo z koho. I po mnoha rozchodech, smutku, pláče, pádů,zkoušek, láska přetrvává.

I když si myslíte, že je tohle nemožné, opak je pravdou. Určitě se najde někdo, kdo tuto lásku zažil nebo zažívá. Člověka, kterého milujete natolik, kterého se nedokážete za žádných okolností vzdát. Není jednoduché čelit realitě, která Vám hází klacky pod nohy. Pokud je ale Vaše láska tak silná, ani realita ji nezastaví. Ať se stane cokoli, vždy si k sobě cestu najdete. Je ale otázkou, zda vydržíte bojovat do samého konce.

Spojené ruce muže a ženy

Nikdy nezapomínejte na to, co pro Vás ten druhý znamená. Nevzdávejte se člověka, kterého milujete. Pokud ztratíte člověka, se kterým máte tak silné pouto, nemusí se vrátit zpět. Bojujte za Vaši lásku, která Vám patří. I když jste ve složité situaci, která Vám nedovoluje být spolu, nepřestávejte doufat. Pokud k sobě patříte, pak spolu i budete.

Láska má mnoho podob, které jsou rozdílné v každém vztahu. Nejkrásnějším faktem zůstává, pokud je Vaše láska opětována na stejné úrovni. Zda je Vaše láska opravdová , ukáže čas.