Užijte si ženské tělo všemi smysly


Domníváte se, že Viagra bez předpisu není zrovna ideální řešení na ztrátu libida a slabou erekci, a tak raději zkoušíte posílit testosteron přírodními prostředky? Už víte, že existují bylinky, například Kotvičník zemní nebo Maca peruánská, s nimiž lze redukovat přebujelé stresové hormony v krevním oběhu a nastolit opětovnou hormonální rovnováhu? Pak bychom vám ještě mohli poradit, abyste testosteron posilovali lepším uvědoměním si sebe sama, existencí partnerky, jakožto živé bytosti, a prožívali sex všemi smysly. Všemi smysly? Co tím máme na mysli?

žena v posteli

Zrak – užijte si pohled na svá těla za denního světla, a to nejlépe ráno, kdy je v mužském těle nejvíce testosteronu, a kdy také bývá nejdelší erekce a nejmocnější ejakulace – výstřik semene. Ráno si muži nejlépe uvědomí, jak je vlastně ženské tělo zformované do krásy v každém detailu.

Hmat – co sledují oči, to si také rádi ohmatáme. Proto rádi osaháváme ženské vztyčené bradavky a pohráváme si s klitorisem. Hmat – to jsou ale i rty, jimiž se navzájem dotýkáme, líbáme, a vnímáme hmatový smysl trochu jiným způsobem.

dívka v křesle

Sluch – jeden z nejsilnějších nakopávačů testosteronu a erekce je partnerčino sténání ve slastné rozkoši. Toto je ta nejkrásnější hudba, které v průběhu sexu můžeme naslouchat.

Chuť – líbáním ochutnáváme navzájem svá těla, a když se k tomu připojí i jazyk, olizováním sliznic a pokožky přijímáme tělní tekutiny našeho protějšku, což je zvláště pro muže také silným erotickým stimulem.

Čich – pokud si žena odpustí aplikaci jakéhokoli parfému a ponechá své tělo lehce pokryté přirozenou vůní potu, je to velice silné afrodiziakum. Nedivte se mužům, že tak rádi čichají k dámským kalhotkám, k podpaží, či bosým chodidlům, rozpoznávají podle potu i vhodnost partnerčina těla dle DNA pro budoucí potomky.

Intuice – když se s někým budete bavit o lidských smyslech, vyjmenujete těch pět tělesných, ale poměrně často se zapomíná na šestý smysl, a tím je intuice – vnitřní zrak neboli pocit – citový projev osobnosti živé lidské duše. Cokoli provádíme intuitivně, většinou vede k pozitivním výsledkům, a naopak kdo intuici neuznává a v sobě ušlapává, bývá zmítán negativními emocemi, se všemi důsledky. Čím lépe rozvinutá intuice, tím kvalitnější partnerský vztah, založený na porozumění, lásce, empatii, pokoře a všech morálních ctnostech. A čím lepší intuice, tím také méně problémů s erekcí a libidem.

Podobné příspěvky