Jak pro holky, tak pro kluky!

Naše trampolíny jsou zkrátka pro všechny! Velké či malé, dospělé či dětské!

Trampolíny mohou mít různé velikosti. Jedná se o posuzování skákací plochy. Velice oblíbené jsou střední typy, do kterých spadá i velikosti 305 cm. Není to nejmenší velikost, ale ani největší a proto je to zlatý střed.

medvídek Teddy

Baví děti i dospělé a je v různých barvách

Zelená, modrá nebo krásně červená. Jak pro holky, tak i pro kluky zde najdete odstín, který se jim bude líbit. Navíc si trampolínu mohou pořídit i dospělí. Vraťte se do dětských let a zaskákejte si na velké skákací ploše, kterou skýtá 3 a půl metru.

Pro každého dospělého je tato plocha dostatečně velká na to, abyste se zde parádně odreagovali a vypadli ze sebe přebytečnou energii. Tímto způsobem se dá také velice příjemně spálit pár přebytečných kalorií. Takto velice snadno pravidelným cvičením a skákáním shodíte pár kilogramů. Tělo se protáhne, svaly zpevní a navíc budete mít lepší krevní oběh. Nepraktické je to pocení a zadýchání jenomže to zkrátka k této zábavě neodmyslitelně patří.

západ na venkově

Levné zahradní trampolíny značky Goodjump jsou vždy bezpečné. Zaručují se kvalitní výrobou z precizních top materiálů. Vždy jsou plně stabilní a jsou opravdu odolné. Součástí každého balení je také ochranná síť. Ta zajistí bezpečí při každém výskoku a při každém dopadu na skákací plochu. Díky ochranné síti se ze skákací plochy nemůžete svalit na zem. Děti nemohou spadnout, ani přeskočit tuto síť a proto se nemusíte obávat toho, že by snad mohly při skákání vypadnout. Ochranná síť zajišťuje to nejlepší zabezpečení celého produktu.

červené tulipány

V balení jsou dodány také kvalitní kovové schůdky, díky kterým se snadno a velice lehce dostanete až na povrch skákací plochy, aniž byste se museli moc namáhat. Schůdky jsou z galvanizované oceli. Tedy pevné, stabilní a odolné. Rozhodně se nemohou prolomit ani pod dospělým, protože tento materiál zaručuje vysokou kvalitu.

I levné typy vydrží dlouhá léta, tak rozhodně nepropásněte tuto skvělou nabídku https://www.goodjump.cz/trampolina-305.Pohyb je zdravý, tak skákejme!