Dobrá káva jako inspirace

Dobrá káva vás nejen probudí, ale také po prvním usrknutí šlehačky s lahodným nápojem uklidní a navodí sváteční náladu. Po chvíli se dostaví i nápady, kam se vydat a jaké ještě dokoupit dárky k Vánocům. Stačí pak jen onen kouzelný hlas v nás dobře poslouchat, případně si udělat i poznámky na papír. Že by to byl samotný Ježíšek? Možná. To poznáte podle toho, že vše půjde jako po másle, budete mít z dárků radost a spokojenost na duši.

nakupování dárků

Tak třeba mamce teplou šálu s čepicí, taťkovi flanelové pyžamo. Pak ještě nějakou pěknou knížku – kuchařku, román, cestopis nebo detektivku. Každého potěší různé svetry, svetříky, které zahřejí. Trička nejen na sport, ale i do práce či na volný čas. Mile překvapí třpytící se řetízek, náušnice, hodinky. Také kosmetika – krémy výživné a hydratační na omlazení, krásu i zdraví. Parfémy, kolínské vody, voňavá mýdla, soli a pěny do koupele pro dodání energie a relaxaci. Dětem udělají největší radost hračky – panenky, kočárky, kuchyňky, domečky, auta, stavebnice, kostky, ale i různé stolní hry. Babičky a dědové uvítají nové papuče a ponožky, pak také třeba dárkový koš s nejrůznějšími delikatesami a dobrotami na zub. Zajímavým dárkem jsou i hrnečky, vázičky, malované talíře, obrázky, sošky. Vše hlavně dané a balené s Láskou.

Perníkové caffe latte

A ještě malý příběh o tom, že se o Vánocích dějí opravdové zázraky.

Paní Nováčková trpěla již delší dobu ekzémem, který se jí tvořil na levé ruce – na dlani. Suchá kůže se jí loupala a nepříjemně štípala a pálila. Často si musela ruku obvazovat obinadlem nebo zalepovat náplastí. Používala také různé krémy proti lupénce (psoriáze), ale nic nepomáhalo. Když dostala od svého syna Matěje krém z kakaového másla k Vánocům, po krátkém čase, kdy krém používala, jí ekzém zmizel. Krém byl totiž darovaný z Lásky, a ta má, jak je známo, čarovnou moc i uzdravovat.