Americké peníze

Všechno britské, francouzské či americké bylo k ničemu. Pokud jste si cokoli z těchto zemí pořídili, bylo to považováno za poklonkování západu a jeho kultuře a už tu byly potíže. A nemuselo to být jen něco drahého.

Nu, tyto krásné časy již odvál divoký vítr sametové revoluce a „moudrý tatík“ komunista nám již neříká co je dobré a co ne. Soudruzi byli velmi jemně odstrčeni stranou a lid zůstal samostatný. A proto se i nyní může svobodně rozhodovat o čemkoli, třeba o tom, kde si vezme půjčku. Na cokoli.

Bankovky
Je jasné, že jako občan uvyklý starému režimu navštíví nejprve banku, jakmile vyletí tak druhou, když jej vykopnou tak třetí a čtvrtou již ne, neb byl obrán i o těch pár ušetřených tisícovek. Spolkly jej bankovní domy za sepsání žádosti a další volovinky, které se ta či která banka k tomu účtuje. Například chycení za kliku, vstup do místnosti, či použití jejich rohožky.

No, dosti legrácek a nyní vážně. Existuje zde naštěstí společnost, která nevybírá žádné poplatky předem! Nevěříte, že ano.

Americká hypotéka bez doložení příjmu, o které bude řeč, je hodně rychlou půjčkou a společnost, která ji poskytuje skutečně nic nebere předem. Pokud nebude smlouva o půjčce, či hypotéce abychom byli přesní sepsána a podepsána, nebudete platit ani korunu.

S dokládáním příjmu si také moc hlavu nelámejte. Pokud máte dostatečné krytí, není vůbec potřeba. Tím odpadá další a další zdržování a termín poskytnutí se tím značně zkracuje. Proto se zde na formality zase tak moc nedbá.

Zato se dbá na rychlost, protože zde vědí, že kdo rychle půjčuje, dva krát půjčuje. Není zde žádná zvláštnost, že jakmile klient podepíše smlouvy a souhlasí s podmínkami, mívá peníze na účtu ještě týž den, nejpozději den druhý.

Počítání peněz

Tak vidíte, že ne všechno, co se nazve americkým je špatné. Už to dávno pradávno neplatí a vám nezbývá než výše uvedenou hypotéku zkusit získat.

Podobné příspěvky